wanna-z-hydromasazem

Zalety wanien z hydromasażem

Wanna z hydromasażem to doskonałe rozwiązanie, dla wszystkich, którzy zmagają się z bólami kręgosłupa. Jednak nawet wtedy, kiedy nasz kręgosłup nie sprawia nam większych problemów, warto pomyśleć właśnie o takiej wannie – hydromasaż to świetny sposób na walkę ze zmęczeniem. Dzięki takiej wannie możemy naprawdę się odprężyć w swoim małym, domowym SPA.

Luksus we własnej łazience

Wanny z hydromasażem to sposób na to, by nasza łazienka zmieniła się w domowy salon SPA. Każdy powinien móc sobie pozwolić, na trochę luksusu po ciężkim dniu, a taka wanna to doskonały sposób na pełne odprężenie. I – co ważne – korzystanie z niej jest znacznie tańsze niże regularnie wizyty u masażysty. Taka wanna sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy jesteśmy zmęczeni, lub po prostu potrzebujemy odrobiny czasu dla siebie. Taką wannę szybko pokochają panie, które lubią od czasu do czasu urządzać sobie wieczór, poświęcony pielęgnacji własnego ciała, ale zalety wanny z hydromasażem docenią też panowie – takiemu totalnemu odprężeniu nie sposób się oprzeć. Sprzedażą nowoczesnych wanien z hydromasażem, które nie tylko odprężają, ale i świetnie wyglądają, zajmuje się firma Martiv.

Jak działa wanna z hydromasażem?

Hydromasaż ma doskonały wpływ na nasz organizm. Krótka sesja w wannie z hydromasażem poprawia krążenie krwi i pracę układu trawiennego. Ma też dobry wpływ na układ oddechowy i nerwowy. Taka wanna pozwala zwykle na korzystanie z różnych trybów masażu – wodnego, powietrznego i wodno-powierzanego. Podczas pracy powietrze jest wyrzucane pod dużym ciśnieniem z dysz umieszczonych z boków wanny, przez co nasze ciało jest masowane. Korzystając z wanny z hydromasażem możemy masować różne partie swojego ciała – nie tylko plecy, ale także na przykład nogi i stopy. Taki masaż nie tylko przysłuży się naszym plecom, ale tez okaże się doskonałą pomocą w walce z cellulitem. Zasady działania wanny są proste i zrozumiałe, co sprawia, że tego rodzaju urządzenia są właściwie niezawodne – przy odpowiedniej konserwacji mogą nam służyć bardzo wiele lat.

Kto powinien unikać wanny z hydromasażem?

Mimo wielu zalet, wanna z hydromasażem nie jest rozwiązaniem dla każdego. Takiej wanny nie powinny używać osoby, które mają problemy skórne. Nie zaleca się sesji hydromasażu także osobom z nadciśnieniem tętniczym. Jeśli mamy wątpliwości, czy hydromasaż będzie dla nas odpowiedni, zapytajmy o to lekarza. Warto też zaznaczyć, że nawet osoby zdrowe, nie powinny masować się dłużej niż 20 minut na raz.

Regulamin korzystania z serwisu