Czym jest deszczownica?

Deszczownica to rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które bardzo cenią sobie komfort i wygodę w łazience. Sprawdzi się także i w tych domach czy mieszkaniach, których właściciele dokładają wszelkich starań, aby ich wnętrza pięknie się prezentowały. Czym zatem jest deszczownica? Jaka jest jej rola i czy naprawdę warto decydować się na jej instalację? Przeczytaj i sprawdź.

Domowe spa

Obecnie na rynku akcesoriów do łazienek dostępnych jest wiele rozwiązań, których celem jest realizacja potrzeb współczesnego klienta. Dziś, niemal każdy z nas dużo pracuje i na co dzień mierzy się ze stresem. Dlatego też tak uwielbiamy te momenty, w których możemy wrócić do pięknie, komfortowo urządzonych domów i mieszkań, a w nich wreszcie odpowiednio się zrelaksować.

Jednym ze sprawdzonych sposobów na to są kojące strumienie ciepłej wody. Prysznic po ciężkim dniu bywa niczym wizyta w spa. Wychodząc naprzeciw naszym potrzebom, producenci słuchawek prysznicowych stworzyli deszczownicę.

Czym jest deszczownica?

Deszczownica podobnie jak tradycyjna słuchawka prysznicowa rozprasza strumień wody. Jednak sposób, w jaki to robi, czyni ją wyjątkowo pożądaną. Dzięki swojej konstrukcji deszczownica wytwarza bowiem efekt padającego deszczu.

Strumień wody wydobywający się z deszczownicy przynosi ulgę napiętym mięśniom i sprawia, że możemy się skutecznie zrelaksować i odstresować. To wszystko sprawia, że kąpiel pod prysznicem wyposażonym w deszczownicę może przynieść taki sam rezultat, jak kąpiel w wannie. To cenna informacja szczególnie dla tych osób, które nie mają możliwości instalacji wanny w swoich łazienkach.

Deszczownica w nowoczesnej łazience

Rozważasz zakup deszczownicy? Zastanawiasz się, jaki rodzaj prysznica do niej wybrać? My zdecydowanie polecamy rozwiązanie, jakim są kolumny natryskowe. Ich instalacja w łazience wraz z deszczownicą zdecydowanie podnosi komfort użytkowania prysznica. Z tak wyposażoną łazienką możemy zażywać komfortu domowego spa każdego ranka i wieczora. Poranna kąpiel pod wartkim strumieniem chłodniejszej wody może nas skutecznie obudzić i zmobilizować do realizacji zadań, jakie przed nami stoją danego dnia. Wieczorna kąpiel pod deszczownicą zaś zapewni udany relaks po wypełnionym pracą dniu i odpowiednio przygotuje do snu. 

A dlaczego kolumna natryskowa?

Jak wyjaśnia nasz rozmówca z firmy Kuchinox, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór kolumn natryskowych wyposażonych w deszczownicę:

Nowoczesne panele natryskowe są bardzo funkcjonalne i bardzo elegancko się prezentują. Wszystkie kolumny, bez względu na model, projektowane są z myślą o jak największej wygodzie swoich przyszłych użytkowników. Dostępne są również i takie, które wyposażane są w specjalny system regulacji mocowań oraz system „antykamień”. Dzięki temu pierwszemu montaż zestawu nie sprawia problemu, a drugi zaś gwarantuje łatwe utrzymanie kolumny w czystości przez cały czas jej użytkowania.

Regulamin korzystania z serwisu