Charakterystyka desek myjących do toalety

Higiena osobista jest sprawą elementarną. Konieczność dbania o higienę intymną nie podlega dyskusji – jest warunkiem zdrowia, poczucia świeżości, udanych relacji prywatnych… Mamy coraz więcej rozwiązań, które pozwalają coraz lepiej dbać o higienę intymną. Prawdziwie nowoczesne są w tej materii deski myjące do toalet. W tym tekście przybliżymy je nieco.

Czym są myjące deski do toalety?

Myjące deski do toalety służą do podmywania się po wypróżnieniu. W wielu krajach panuje kultura bidetu, która do Polski dociera z trudem, jednak widać coraz wyraźniejszy ruch w tę stronę. Niestety, miska bidetowa zajmuje sporo miejsca, a wiele osób cierpi na deficyt toaletowej przestrzeni.

Myjące deski do toalety powstały z myślą o osobach, które ze względu na brak miejsca lub inne własne powody nie chcą bidetu, ale chcą należycie zadbać o higienę intymną w prosty i szybki sposób. Są to po prostu deski sedesowe, dzięki którym sedes zyskuje funkcję bidetu. Niżej przybliżymy dwa modele, które są dostępne na stronie www.imextop32.com.pl.

Deski myjące do toalet

Deski myjące do toalet są instalowane bezpośrednio na misce sedesowej. Dzięki temu nie trzeba przesiadać się na bidet, aby się umyć. To proste i praktyczne pod wieloma względami rozwiązanie.

Pierwszym modelem, który chcemy zaprezentować, jest Geberit AquaClean 5000plus. Jest to kompaktowa deska myjąca, której atutem są zaawansowane funkcje. Natrysk oscylujący jest wydajny i można regulować jego natężenie. Temperatura wody jest zgodna z temperaturą ciała. Panie mogą korzystać z dodatkowej dyszy. Co więcej? Funkcja usuwania zapachów, suszenie ciepłym powietrzem oraz zdalne sterowanie – to wszystko czyni z tego modelu deskę myjącą dla wymagających.

Drugim modelem jest Geberit AquaClean 4000. Ma on wszystkie niezbędne funkcje: myje łagodnym strumieniem wody w temperaturze ciała. Ciśnienie wody jest regulowane dzięki łatwo dostępnemu panelowi. Intuicyjna obsługa sprawia, że ten model jest dobrym wyborem dla osób, które dopiero zaczynają stosować deski myjące.

Regulamin korzystania z serwisu